O firmě

Jsme profesionálové v oblasti všeho, s čím potřebujete pomoci. Létáme s hlavou v oblacích! Výšky jsou pro nás druhým domovem a prozkoumáme i ty nejméně přístupné oblasti, na které si nikdo jiný netroufne. Ovládáme elektrické síly! Rádi vám poradíme, správně vás nasměrujeme a vaše nápady také zrealizujeme. Jsme prostě ti praví pro vás!

Jednatel

Pavel Kraus
+420 775 053 927

Konatel

Zdeněk Misík
+420 603 443 747

Ať už se jedná o realizaci vašich snů nebo o složitější zakázku, pomůžeme vám uskutečnit všechny vaše plány přesně tak, jak si představujete. Přebereme za vás odpovědnost při inženýrské činnosti na stavbách, prozkoumáme a doporučíme vám správné stavební materiály a pomůžeme vám vyřešit všechny problémy týkající se technologií a správného postupu při stavbě.

Stavební činnost

"Zhmotnění všech vašich představ."

Vrhat se po hlavě i do nejméně přístupných oblastí je naše každodenní zaměstnání. Naštěstí nás při tom jistí horolezecká lana, a tak můžete mít jistotu, že každou práci odvedeme bezpečně a kvalitně. Díky dokonalému načasování a certifikovaným zaměstnancům vždy dopadneme nohama pevně na zem a přesně načas tak, jak je od nás požadováno. Postaráme se o všechno, co potřebujete vyvěsit, opravit, vyčistit nebo namontovat, tak, abyste vy nemuseli zbytečně riskovat.

Výškové práce

"Lítáme s hlavou v oblacích, abyste vy nemuseli."

Naše zalíbení v elektrických zařízeních je přímo elektrizující, a proto se nebojíme pustit i do té nejtěžší elektrikářské práce. Hravě si poradíme se zapájením a rozváděním elektrických sítí tam, kde je právě potřeba, a přesně tak, jak si představujete. S talentem pro zapájení generátorů, transformátorů, rozvodů, pohonů, vykuřování a elektrického osvětlení jako bychom se narodili a žádný z vašich požadavků s námi zaručeně nezatřese.

Silnoproud

"Ovládáme elektrické síly a proudu se nebojíme."

Zabezpečíme vaši domácnost před nečekanými situacemi. Vyřešíme za vás zapojení nízko-výkonové techniky ve vaší domácnosti, osvětlení, čerpadel nebo zabezpečovacích systémů. Pro vaše bezpečí a bezpečí vaší rodiny vám zkontrolujeme všechny zásuvky, vypínače a veškerou kabeláž tak, abyste se vždy cítili bezpečně a zbytečně neriskovali. Riskování raději nechte na nás.

Slaboproud

"I když je slabý, dokáže pořádně nakopnout."

Nevíte si rady s vaším novým projektem? Rozhodli jste se splnit si sen o vlastnoručně postaveném domu snů? Nebo třeba i zahradní chatě? My know-how své práce netajíme, a proto vám velice rádi prozradíme, jak vybudovat cokoliv, co si zamanete. Poradíme vám, jak na výškové práce, elektroinstalaci nebo stavební činnost, a na vás už pak zůstane pustit se do realizace vašich snů.

Poradenství

"Jsme hlavičky na všechno."

KP one s.r.o

IČ 043 76 706

sídlo

Machatého 679/2, Hlubočepy, 152 00 Praha 5

provozovna

Podsklalská 365/10, Nové Město, 128 46 Praha 2

kpone@kpone.cz